Jak skorzystać?

Kursy działają w przeglądarce komputera oraz na urządzeniach z Android, iPad lub iPhone za pomocą aplikacji Udemy. Możesz pracować offline po pobraniu zawartości multimedialnej na urządzenie.

Aby zapisać się na kurs odwiedź stronę www.udemy.com Tutaj możesz zapoznać się z dokładnym opisem kursu „Powershell dla administratora windows” oraz zobaczyć kilka lekcji udostępnionych publicznie. Tutaj możesz zapisać się na kurs. Na stronie kursu możesz:

  • Jeśli decydujesz się wziąć udział w kursie kliknij Take This Course
  • Jeżeli posiadasz kupon promocyjny kliknij Redeem a Coupon. Cena kursu natychmiast zmieni się zgodnie z wartością kuponu. Kupony promocyjne są regularnie i często publikowane na tej stronie lub na www.mobilo24.eu
  • Jeśli chcesz zobaczyć CAŁĄ zawartość kursu, przez kilkuminutowy okres czasu kliknij Start free preview
  • Jeśli nie decydujesz się na zakup teraz, ale kurs Cię zainteresował kliknij Wishlist

udemy01

Od momentu zakupu kursu zostałeś naszym studentem. Możesz korzystać z kursu korzystając z przeglądarki na komputerze, ale polecamy również korzystanie z aplikacji mobilnej Udemy. Odpowiednią wersję aplikacji mobilnej znajdziesz na Google PLay lub App Store.

google_btnapple_btn

Po zalogowaniu się w aplikacji kurs znajdziesz w sekcji „My Courses”. Od tej pory możesz odtwarzać zawartość kursu na urządzeniu mobilnym:

Screenshot_2015-11-23-16-41-13

Kurs można kupić także w aplikacji mobilnej. W takim przypadku zakup odbędzie się na tej samej zasadzie, co w przypadku normalnych zakupów w sklepie Google Play lub App Store.

Po kliknięciu ikonki chmurki możesz pobrać materiał multimedialny na urządzenie, dzięki czemu możesz korzystać z lekcji nawet nie mając dostępu do sieci. W wersji mobilnej nie możesz jedynie rozwiązywać testów, ale może z czasem i taka możliwość się pojawi.

Nasi trenerzy kontaktują się z uczestnikami kursów 1-2 razy w miesiącu dostarczając dodatkowych materiałów szkoleniowych z wybranego zakresu. Może to być krótki tutorial dotyczący rozwiązania określonego problemu z wykorzystaniem omawianej technologii lub opis nowości w nowej wersji itp.

Rejestrując się na stronie warto podać prawdziwe imię i nazwisko, bo po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat. Domyślnie zakładając konto na Udemy, będziesz informowany o aktualnych promocjach i nowościach. Gdyby te informacje miały się okazać zbyt częste, możesz z nich zrezygnować wchodząc w ustawienia swojego konta.

account

Po wybraniu ikonki ustawień możesz określić jakie powiadomienia mają być przesyłane, a jakie nie. Udemy szanuje Twoją prywatność i pozwala Ci decydować:

notifications